O MNĚ A PROČ ZMĚKČOVAČE?

Jmenuji se Jana Zábojová od roku 2009 se věnuji úpravě vody a specializuji se na změkčování vody a další její filtraci, tak aby byla chutná jako pramenitá voda. Od roku 2014  zastupuji na českém trhu značku produktů EcoWater Systems, která má více jak 1000 poboček na celém světě a úpravě vody se aktivně věnuje od roku 1925.

Se změkčovačem vody jsem se poprvé setkala v roce 2009. Také jste nevěděli, že něco takového existuje? Já to taky tenkrát nevěděla....

Nabízím vám své 8 leté zkušenosti, využijte je.

Můj příběh

Kdybych vám měla o sobě napsat všechno, co jsem v životě prožila, asi by jste četli dlouho, kamarádky říkají, že bych měla napsat knihu, v každém případě jsem vždycky chtěla pracovat s lidmi a už od útlého věku mě lidé a jejich životy zajímaly a práce s nimi mě zavedla až sem. 

Jsem vodní znamení (rak) a vodu mám moc ráda, dodává mi spoustu energie a možná, že jste slyšeli, že voda na sebe bere energii prostředí, kudy protéká. Něco na to určitě je, proč by nám jinak nejvíce chutnala voda z lesní studánky = krásná, čistá panenská energie. Nikdy jsem si neuvědomovala, jak je voda pro nás nenahraditelná. Samozřejmě vím, že voda je pro člověka životně důležitá, ale znáte to, když máte něčeho dostatek, tak o tom nepřemýšlíte a přistupujete k tomu, jako kdyby to byla samozřejmost. Někdy je to určitě dobře, ale co se týká přírody, tak by jsme my lidé měli myslet i na ni a na její budoucnost...a co myslet na naše děti? I my do přírody patříme.

Když jsem se tedy poprvé setkala se zařízeními, která změkčují nebo jinak upravují vodu, byl to pro mě šok, nevěděla jsem, že něco takového vůbec existuje. Na otázku, jestli znám změkčovač vody, jsem odpověděla: Jasně, to je ten prášek, který se má dávat do pračky, že? :-) A tak jsem se seznámila se změkčovačem vody...

A vzhledem k tomu, že mám ráda nové věci a tento produkt mě zaujal, protože v něm vidím velký přínos pro naše rodiny, chtěla jsem o něm úplně všechno vědět, protože když něco dělám, tak to dělám pořádně a chci mít jistotu, že to co nabízím klientům je to nejlepší, co mohou z této oblasti dostat. Nesnáším totiž reklamace a Ecowater Systems mě přesvědčil, že ON je ten pravý.

Jako každý i já jsem spotřebitel a mám různé zkušenosti a několikrát jsem taky ulítla a koupila něco velmi levného a asi víte, proč to bylo levné... Samozřejmě se může stát, že výjimečně toto pravidlo neplatí, ale už si ani nepamatuji, kdy naposledy to bylo. A nejhorší je, když se jedná o naše zdraví, třeba zrovna pitnou vodu a MY všichni pijeme něco a ani vlastně nevíme co a v dobré víře vše dáváme i své milované rodině. Kdysi se říkalo, že co je dobré, to se prodává samo, funguje to ještě? Doporučení je opravdu to nejlepší, co může firma utrpět a to právě CHCI.

Od roku 2009 do roku 20013 jsem pracovala pro firmu, kde jsme měli v nabídce i jiná zařízení od jiných firem. Kvalita těchto zařízení mě úplně nepřesvědčila, takže jsem zůstala u Ecowater Systems a vím, že jejich zařízení jsou ideální pro klienty, žádné reklamace, perfektní servis, neobtěžují klienta častými servisními prohlídkami a když jim po delší době zavolám a zeptám se jich na naše zařízení, tak úplně zapomenou, že je mají, což je podle mě skvělé. Zařízení, které pracuje 24 hodin denně, spolehlivě s extrémně nízkými náklady, to je přece super, ne? Kdo by je nechtěl, že? Proto od roku 2014 zastupuji tuto značku na našem českém trhu.

Jsem nadšená z toho, že něco v tomto státě opravdu funguje a naše zařízení jsou toho důkazem. Co ostatní jen slibují, my zaručujeme. Dnes už vím o zařízeních a úpravě vody hodně.

Bez energie, bez nadšení a bez peněz to nefunguje.

Voda je život, voda je energie, voda je dar naší planety nám všem, a proto se o ni starejme a pečujme o ni. Voda nás bude hýčkat a udržovat při životě. Chcete být hýčkáni? Hýčkejte!

A užívejte si luxusu měkké vody s námi...

Jana Zábojová

je česká firma. Podnikáme a pracujeme srdcem. Chceme pro své klienty to nejlepší, aby byli s námi spokojeni a doporučili nás našim přátelům a známým, proto máme pro ně jen to nejlepší, co v současné době na českém trhu existuje.