Co o nás říkají klienti...

Dobrý den, rád bych se podělil se zkušenostmi se změkčovačem vody od firmy paní Zábojové. V pohodě a hlavně rychle jsme se domluvili na typu zařízení a také instalace byla dle našich představ. Voda u nás byla s velkým obsahem minerálů, které všechno ničí a ani na pití nebyla dobrá. Kupovali jsme 2 kusy zařízení ERM 20 do dvojdomku, a tak s tím máme velké a velmi dobré zkušenosti. Toto zařízení nám nejen změkčuje vodu, ale také odstraňuje chlór a upravuje chuť vody. Máme je již čtyři roky a pouze tam dosypáváme sůl a více si toho nevšímáme. Nikdy jsme této investice nelitovali. Pijeme jenom vodu z vodovodu a nemáme žádný problém s usazováním vodního kamene na spotřebičích. Opravdu mohu doporučit.
Vladimír R., Zdibypodnikatel
3 roky jsem váhal a přemýšlel, až mě sousedova spokojenost přesvědčila, že když má zařízení 5 let, tak že to asi fakt stojí "za to". Škoda, že jsem tak dlouho přemýšlel, měli jsme jej dát hned do nového domu kvůli všem spotřebičům i nám, v tomto případě doporučuji neváhat a investovat.
Michal Š., Hodonínobchodník
Mám firmu plnou chlapů, kteří dělají špinavou práci, takže se často myjí a voda ze studny má tvrdost 36°dH, takže jsem potřeboval něco pořádného na ten vodní kámen. Vzal jsem si průmyslový model, mám ho asi 6 let a jsem nadmíru spokojen, jen dosypávám sůl, jinak se o něj nestarám, a to jsem potřeboval, takže děkuji, že jsem udělal dobrou zkušenost, doporučil jsem změkčovač sestře a kamarádovi a ti jsou taky v pohodě.
Miroslav J., Vysoké Mýtopodnikatel
V roce 2017 jsem si pořídil změkčovač vody ESM 25, a protože přestal po 12 letech fungovat, protože jsem jej nikdy neservisoval, tak jsem jej vyměnil za nový model Comfort 500.
René, Hřebeč

Obrázků z instalací je hodně, ale nechceme přetěžovat naše webové stránky, děkujeme za pochopení.