Vyměňte starý změkčovač za nový a získejte na něj slevu 10 %! V poptávce uveďte kód C10

SPOLUPRACUJTE S NÁMI

Máte náročného klienta? Nebo jste sami nároční na kvalitu a perfektně odvedenou práci?

Pojďte s námi spolupracovat, vaši klienti budou nejen spokojeni, ale nadšeni z našich produktů a Vy získáte svého "nadšeného" klienta a vaše doporučení budou tou nejlepší investicí, kterou jste mohli udělat. 

My vás nezklameme. Spokojený klient je náš cíl.

Připravili jsme pro vás jednoduchý formulář, který prosím vyplňte.  

Naše zařízení mají intuitivní ovládání, a proto vás nebudeme zatěžovat náročnými školeními. Nenecháme vás však "na holičkách", budeme se vám věnovat individuálně a kontaktovat nás můžete KDYKOLIV.

 Jestli jsme vás zaujali nebo vám intuice říká, "líbí se mi, jdu do toho" ... těšíme se na vás.

Užívejte si luxusu měkké vody s námi ...

Po vyplnění jakéhokoliv našeho formuláře vám přijde e-mail s potvrzovacím odkazem, který se týká kompletní ochrany a zpracování osobních údajů, které nám poskytujete. Podle nových pravidel na ochranu osobních údajů GDPR, která jsou (budou) v platnosti od 25.5.2018 musíte tento email potvrdit,

pokud jej nepotvrdíte, nikdy od nás nedostanete žádnou odpověď , protože se nikdy nedozvíme, že jste nám psali. Jestli jej nenajdete ve své schránce, podívejte se do nevyžádané pošty.

Nepotvrzený vyplněný formulář nám nebude nikdy doručen.

Pracujete v oblasti VODA,TOPENÍ?
O jakou spolupráci máte zájem?
Máte praktické zkušenosti s podobnými produkty na úpravu a změkčování vody?
Odesláním formuláře souhlasíte, že vám můžeme zasílat naše nabídky a informace ke spolupráci a můžeme za tímto účelem zpracovávat vaši e-mailovou adresu a to po dobu 5 let. Po ověření vašeho IČ získáte přístup do naší partnerské sekce. Informativní e-maily posíláme 1x za měsíc a v každém z nich se můžete odhlásit. Odhlášením ztratíte přístup k partnerské sekci. Přečtěte si naše kompletní zásady zpracování osobních údajů