DÁREK ZA DOPORUČENÍ NOVÉHO KLIENTA 

Znáte to, doporučíte  svým přátelům produkt nebo službu, s kterou jste spokojeni, a pak se maximálně zeptáte, jestli využili vašeho doporučení a jak jsou spokojeni oni a tím obvykle vše končí.

U nás je to jinak.

Za doporučení nového klienta získáte jen dárek v hodnotě 1000,- Kč

  • prémiový balíček značkové kosmetiky firmy LR Health & Beauty, který obsahuje:

3 TOP PRODUKTY řady ALOE VIA:

  • Aloe Vera Jemný krém · 100 ml
  • Aloe Vera Krém na ruce · 75 ml
  • Aloe Vera osvěžující gelový krém · 50 ml

Pokud nechcete nebo nemáte zájem o výše uvedený dárek, tak pro vás máme "praktickou variantu" a to je 100 kg tabletové soli (4 pytle) v hodnotě 1000,- Kč.

Jak na to:

  • Napište nám něj jeho kontaktní informace (jméno, příjmení, mobil nebo e-mail)
  • Řekněte mu, že jej budeme kontaktovat
  • Dárek nelze kombinovat s jinými akcemi a slevami a nelze měnit za peníze

Moje doporučení

Odesláním formuláře souhlasíte, že vás můžeme kontaktovat za účelem servisu našich zařízení a můžeme zpracovávat vaši e-mailovou adresu a jméno a to po dobu 10 let. E-maily posíláme 1x za 3 roky a v každém z nich se můžete odhlásit. Přečtěte si naše kompletní zásady zpracování osobních údajů

Děkujeme a přejeme vše dobré.

Po vyplnění jakéhokoliv našeho formuláře vám přijde e-mail s potvrzovacím odkazem, který se týká kompletní ochrany a zpracování osobních údajů, které nám poskytujete. Podle nových pravidel na ochranu osobních údajů GDPR, která jsou (budou) v platnosti od 25.5.2018 musíte tento email potvrdit,

pokud jej nepotvrdíte, nikdy od nás nedostanete žádnou odpověď , protože se nikdy nedozvíme, že jste nám psali. Jestli jej nenajdete ve své schránce, podívejte se do nevyžádané pošty.

Nepotvrzený vyplněný formulář nám nebude nikdy doručen.