Jak jsem začínala

Psal se rok 2009 a já jsem se poprvé v životě setkala se změkčovačem vody = zařízením na odstranění vodního kamene.

Když jsem dostala otázku, jestli vím, co je to změkčovač vody, tak jsem řekla,“ jasně, to je prášek, který se dává do pračky, aby změkčil vodu“. No a byla mi sdělena informace, že to není úplně pravda, že existují zařízení, která odstraní vodní kámen hned na vstupu do domu, kam se přimontují.

Tak jsem se začala seznamovat s něčím novým, o něm jsem neměla ani potuchu.

Najednou jsem zjistila, že jsou to úžasná zařízení, která mě zbaví všech těch nánosů vodního kamene, který jsem každý týden odstraňovala ze sprchového koutu, umyvadla, konvice a dalších míst, kde ulpíval.

Víte, těžko se může člověk zajímat o něco, když  neví, že to existuje :-)

A protože jsem technický typ a zajímavé produkty mě vždycky zajímaly, úplně jsem se do zkoumání a testování změkčovačů ponořila a chtěla jsem o nich vědět úplně všechno, aby i moji klienti věděli úplně všechno. Na této cestě jsem potkala různé firmy, instalatéry, klienty a uvědomila jsem si, že je to opravdu skvělá a nepostradatelná věc, jak jsme bez ní mohli dříve existovat, že?

Setkala jsem se s různými produkty a jsem ráda, že jsem zůstala u značky EcoWater Systems, za těch 8 let jsem se přesvědčila, že je to to nejlepší, co můžete klientovi nabídnou a hlavně, že jsou všichni spokojeni.